7925 QUARZO BIANCO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 7925 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 1 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 177cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1356kg |
| Block | 7925 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 4 |
| Length | 330cm / 130inch |
| Height | 177cm / 70inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2168kg |